O nás

Chvíle pre rodiny a priateľov, výborná káva a pohodová atmosféra
- to je AM Coffee.

Náš začiatok

O vlastnom podniku sme snívali už počas štúdia na strednej škole. Na konci štúdia sa naše cesty prepojili, avšak prvotný impulz otvoriť si spoločnú kaviareň prišiel po prehliadke priestorov v petržalskej časti Slnečnice, ktorý si nás získal na prvý dojem.

Naša vízia

Poskytovať kvalitný zážitok z návštevy pre našich hostí, aby sa cítili ako doma a radi sa k nám vracali. Snažíme sa ponúkať čo najkvalitnejší servis a predávať čo najlepšie produkty. Od otvorenia našej prevádzky je našim hlavným cieľom vytvoriť miesto, kde sa ľudia budú dobre cítiť a radi stretávať.

"Najlepšia kaviareň, ktorú sme navštívili. Úžasný personál a skvele doladené chute všetkého, čo sme ochutnali. Odporúčam všetkými desiatimi, svoju návštevu neoľutujete!"

Vanda

Napísali o nás

Robert Šumecz
Robert Šumecz
25/03/2023
Konečne specialty coffee aj v Petržalke
elena kutlikova
elena kutlikova
24/03/2023
Najmilší majitelia, top servis. 👍❤️
Jozef BaseLogik
Jozef BaseLogik
12/03/2023
I was looking for any coffee Sunday morning in this area and this one was open so I gave it a try and have to say the cappuccino was very good..will come back again
Анатолий Желинский
Анатолий Желинский
04/03/2023
Гарна кава, привітний персонал, смачні круасани))) великий вибір десертів до кави. Каву можна взяти і з собою. Рекомендую до відвідування🙂
Jozef Kováč
Jozef Kováč
01/03/2023
Nie je možné dať iný počet ako 5* 🙂🙂